WEEKEND Z JOGĄ W DOLINIE CHOCHOŁOWSKIEJ: 23.10 - 25.10.2020

Jak zwykle na jesień zapraszam Was do doliny Chochołowskiej. Będzie wspólna praktyka (każdy w swoim rytmie, na miarę swoich możliwości!), góry, pyszne i zdrowe jedzenie, dużo śmiechu i wspólne bycie tu i teraz!

Bez względu na to, czy w październiku w Tatrach zastaniemy słońce, śnieg, czy deszcz, my na pewno wzmocnimy, zregenerujemy i zrelaksujemy nasze ciała i umysły. Zaczniemy jogiczną praktykę w piątek około godziny 18:00. W sobotę, po lekkim detoksie, wspólnej praktyce i zdrowym śniadanku, chętnych na dodatkowe, pozytywne impulsy dla ciała i ducha, zapraszam w góry, by na grani poćwiczyć oddech. Wieczorem wzmocnieni, być może ciut zmęczeni, oddamy się relaksowi i medytacji. Niedzielę zaczniemy „powitaniami słońca” i trochę dłużej przyjrzymy się niektórym asanom/pozycjom, w kontekście Waszych indywidualnych potrzeb.

Niechętnych na piesze wędrówki zachęcam do zabrania książki, własnej praktyki, medytacji lub po prostu do tego, na co przyjdzie Wam ochota.

Zregenerowani, wzmocnieni i zrelaksowani będziecie mogli wracać do swoich domów w niedzielę koło godziny 14:00.

Przez cały weekend nocujemy w „Leśniczówce”, a wegetariańskie posiłki przyrządzą dla nas Bartek Klimecki i dr Renata Rusek – Kowalska w „Ziębówce”.

Miejsce

„Leśniczówka u Zięby” oraz „Ziębówka” (fb/Ziębówka)