JOGA INDYWIDUALNIE W Leśniczówce

Zapraszam na moje ulubione, indywidualne zajęcia jogi do Leśniczówki. Zapewniam wzmocnienie, regenerację, relaks i śmiech 🙂

Jak wygląda sesja indywidualna?
Spotykamy się w przytulnej przestrzeni Leśniczówki. Po krótkiej rozmowie i wprowadzeniu dopasowujemy praktykę do Twoich konkretnych potrzeb. Stopniowo uczysz się świadomej pracy z Twoim własnym ciałem, oddechem i umysłem.
Wspólnie szukamy balansu tak, byś na koniec tej pracy, poczuł się po prostu dobrze!
W trakcie zajęć dzielę się też wiedzą z zakresu różnych technik wzmacniających, regenerujących i rozluźniających. Uczę przede wszystkim, jak wykorzystywać jogiczne dobrodziejstwa na co dzień, również poza “Leśniczówkową” matą.

O mnie i zajęciach indywidualnych:
W jodze zakochałam się ponad 14 lat temu i tak już pewnie zostanie:).
Uczę w nurcie nastawionym na zindywidualizowaną i równoważącą praktykę. Najważniejsze jest dla mnie, by każdy ćwiczył dla siebie, w swoim rytmie, w zgodzie ze swoim ciałem i stanem ducha.
Od czasu mojej wizyty na Bali prowadzę głównie zajęcia indywidualne lub w małych grupach, bo jestem przekonana, że taka praktyka jest najbardziej przydatna i ma największy sens. Uwielbiam dzielić się wiedzą o tym, jak świadomie polepszać swój fizyczny i psychiczny dobrostan:) oraz obserwować, jak zmienia się świadomość ciała moich uczniów i patrzeć, gdy na końcu zajęć przychodzi siła, radość i śmiech.
Zapraszam serdecznie!

Zapraszam do kontaktu:

Bezpośredni kontakt

Karolina Zięba
email: karcia77@wp.pl
tel: 600 037 060