Weekend z Jogą i Szyciem 29-31.05.20

Slow Fashion Cafe oraz Karolina Zieba zapraszają na wyjątkowy wiosenny wyjazd z szyciem i jogą do doliny Chochołowskiej (od 29.05-31.05.2020).

W tym pięknym miejscu zregenerujemy ciała i umysły, a także będziemy mieli wspaniałą okazję, by zdobyć nowe, praktyczne umiejętności i uszyć wygodny strój do jogi (t-shirt + spodnie).

Zapraszamy Was zatem w piękne, pełne uroku miejsce, w którym panuje niepowtarzalna atmosfera – do doliny Chochołowskiej. Przez cały weekend nocujemy w Leśniczówka u Zięby, a wegetariańskie posiłki przyrządzi dla nas Bartek Klimecki w restauracji Ziębówka.

Zajęcia jogi i szycia skierowane są również do osób całkiem początkujących! Tak więc, jeśli nigdy dotąd nie ćwiczyliście jogi i/lub nie siedzieliście przy maszynie do szycia, ten wyjazd jest dla Was idealną okazją, żeby spróbować dwóch, cudownych form relaksu, które niosą ze sobą korzyści dla ciała i ducha:).

Kurs szycia stroju do jogi poprowadzi Jagoda Rymut ze Slow Fashion Cafe, a jogę Karolina Zięba – joga i wyjazdy.

Jagoda jest doświadczoną instruktorką krawiectwa, technologiem odzieży, projektantką mody i …joginką 🙂 Od sześciu lat w Slow Fashion Cafe pomaga swoim Kursantkom realizować najodważniejsze projekty modowe!

Karolina jest instruktorką jogi. Uczy w nurcie nastawionym na zindywidualizowaną i równoważącą praktykę. Tutaj dowiesz się wiecej.

Organizatorzy