Joga&Szycie 11-13.10.19

Slow Fashion Cafe oraz Karolina Zieba zapraszają na wyjątkowy jesienny wyjazd z szyciem i jogą do doliny Chochołowskiej (od 11.10.2019 do 13.10.2019). Bez względu na to, czy w październiku w Tatrach zastaniemy słońce, śnieg lub deszcz, my na pewno wzmocnimy, zregenerujemy i zrelaksujemy nasze ciała i umysły, a także będziemy mieli wspaniałą okazję, by zdobyć nowe, praktyczne umiejętności i uszyć wygodny strój do jogi (t-shirt + spodnie).

Zajęcia jogi i szycia skierowane są również do osób całkiem początkujących! Tak więc, jeśli nigdy dotąd nie ćwiczyliście jogi i/lub nie siedzieliście przy maszynie do szycia, ten wyjazd jest dla Was idealną okazją, żeby spróbować dwóch, cudownych form relaksu, które niosą ze sobą korzyści dla ciała i ducha:).
Zapraszamy Was zatem w piękne, pełne uroku miejsce, w którym panuje niepowtarzalna atmosfera – do doliny Chochołowskiej. Przez cały weekend nocujemy w Leśniczówka u Zięby (https://lesniczowka.pl/), a wegetariańskie posiłki przyrządzi dla nas Bartek Klimecki w restauracji Ziębówka.

Kurs szycia stroju do jogi poprowadzi Jagoda Rymut ze Slow Fashion Cafe, a jogę Karolina Zieba.
Jagoda jest doświadczoną instruktorką krawiectwa, technologiem odzieży, projektantką mody i …joginką  Od sześciu lat w Slow Fashion Cafe pomaga swoim Kursantkom realizować najodważniejsze projekty modowe!
Karolina jest instruktorką jogi. Uczy w nurcie nastawionym na zindywidualizowaną i równoważącą praktykę. Najważniejsze jest dla niej, by każdy ćwiczył dla siebie, w swoim rytmie, w zgodzie ze swoim ciałem i stanem ducha.
Z wykształcenia i z pasji jest orientalistką – iranistką, sercem zawsze w Tatrach.